Реферат Сценарій проведення уроку. (Відеоматеріал) Тема. Текст-опис за картиною В. Д. Поленова "Ставок, що заріс" Мета. Вчити зм


СкачатиСкачать (DOC|ZIP):
Сценарій проведення уроку. (Відеоматеріал) Тема. Текст-опис

Сценарій проведення уроку. (Відеоматеріал)

Тема. Текст-опис за картиною В. Д. Поленова

"Ставок, що заріс"

Мета. Вчити змальовувати пейзажі за картиною та

колективно складеним планом.

Розвивати мову і спостережливість, збагачувати

словниковий запас, розвивати уміння висловлювати

свої думки та почуття.

Розвивати естетичні почуття і потребу у прекрасному.

Виховувати шанобливе ставлення до слова і природи.

Обладнання Схема особливостей тексту-опису, репродукція картини В.Д.Полєнова " Ставок, що заріс".

Хід уроку:

І. Повідомлення теми і мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.

Учитель. Згадайте, що ми вчили на минулому уроці?

Діти. Ми ознайомилися з особливостями тексту-опису.

Учитель. А для чого ми не вчили?

Діти. Щоб бути цікавими співрозмовниками. Поряд з розповіддю ми хочемо уміти описувати, щоб наші розповіді були детальнішими, зрозумілішими для людей, з якими ми спілкуємося.

Учитель. Чим відрізняється опис від розповіді?

Діти. Коли ми пишемо розповідь, важливо не розірвати "ланцюжок" подій, а коли пишемо опис, то потрібно "намалювати" словами те, що бачиш. "Намалювати" так, щоб люди, які не бачили, стали очевидцями.

Учитель. Згадаємо схему особливостей тексту-опису.

Діти. Автор бачить щось і описує те, що він бачив. Читачі, що не бачили того, що бачив автор, з його опису можуть "побачити" те саме.

Учитель. У якій ролі ми були на минулому уроці?

Діти. На минулому уроці ми були читачами.

Учитель. Чи справився автор зі своєю "роботою"? Чи "побачили" ми те, що бачив автор?

Діти. Так.

Учитель. Спробуємо ж себе у ролі автора.

Наше завдання - ми сьогодні будемо описувати картину, будемо автором.

Яку ж мету ми сьогодні поставимо?

Діти. Ми будемо вчитися детально описувати словами те, що ми бачимо на картині.

ІІ. Колективна підготовча робота

1. Розгляд картини.

2. Складання плану

Учитель. Що потрібно описати, щоб наші читачі зрозуміли, уявили те, що бачимо ми? Зафіксуємо це у плані.

План

1. Літній пень.

2. Казковий ліс

3. Лісовий ставок

4. Мальовнича поляна

5. Блакитне небо

IV. Робота над текстом твору


СкачатиСкачати:Сценарій проведення уроку. (Відеоматеріал) Тема. Текст-опис


Схожі реферати:
  • Структура ринку. Критерії класифікації ринків. Структурування ринку Структурування ринку це поділ усієї системи ринкових відносин на специфічні г
  • Розвиток національно-визвольної соціології Важливу базу для дослідження соціологічних поглядів та ідей дає доба націонал
  • Охорона праці в Україні; проблеми, досвід і перспективи Проблема створення безпечних і нешкідливих умов праці в Україні існувала
  • Азербайджан (економіко-географічна х-ка) (реферат)
  • Надання першої медичної допомоги (метод. вказівки)
  • Виробництво конструкційних матеріалів (реферат)
  • Національний дохід (курсова)
  • Християнська політична думка У середні віки (К-МКЅ ст.) філософсько-етична концепція політики, яка до того часу домінувала в Західній @вропі, поступа
  • ј №БІ№ё №quХtЭon.3 јјРЕФЕРАТ Тема. Конфуціанство та виховання
  • Процес індивідуального спілкування (реферат)




  • Скористайтеся пошуком:
    Loading

    Пошук :

    0.031628